Саакашвілі прокоментував затримання чиновниці-хабарниці

30 Грудня 2015, 22:52

Чиновниця Одеської ОДА, яку впіймали на хабарі, не пройшла конкурс, який оголосили на цю посаду. Про це в Facebook повідомив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

«Виконуючу обов’язки керівника департаменту ЖКГ Одеської ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1.5 мільйона гривень у приватної компанії. Вона не пройшла конкурс, який ми оголосили на цю посаду, і ми запланували провести повторний конкурс відразу після Нового року. На жаль, більшість старих працівників перевиховати неможливо і потрібно полегшити процедуру їх звільнення»,- йдеться у повідомленні.

«Дякую СБУ і військовій прокуратурі за відмінно проведену операцію. Черговий чиновник був схоплений на місці злочину, до цього, нагадаю, був заарештований за хабар начальник поліції міста Одеси і головний військовий комісар області, порушено справи щодо незаконної приватизації проти працівників обладміністрації та облради. І це лише початок! Ми обов'язково повністю очистимо держоргани від хабарників», – запевнив Саакашвілі.

ВО керівника департаменту ЖКГ ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1.5 мільйона гривень у прива…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 30 грудня 2015 р.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили про затримання на великому хабарі чиновниці Одеської ОДА.