Саакашвілі прокоментував рішення Мартиненка скласти мандат

1 Грудня 2015, 23:43

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі поставив під сумнів рішення нардепа Миколи Мартиненка скласти депутатський мандат. Про це він заявив журналістам під час прес-конференції.

«Відхід» Мартиненко всього лише означає заміну «смотрящєго», спійманого на гарячому. Але мафіозна система нікуди не поділася, а навпаки такими маневрами хоче зберегти себе», – сказав Саакашвілі.

«Навіть якщо це відбудеться (з приводу цього в мене є сумніви), то в будь-якому випадку, проблема не вирішується…. З моєї точки зору, дії Мартиненка – це явка з повинною. Але водночас це спроба пустити пил в очі громадян України», – додав голова Одеської ОДА.

Він також заявив, що крім Мартиненка є низка посадовців, якими він керував, але яких не призначав, бо їхні призначення здійснював Кабмін.

«Корупційна машина забарахлила, сподіваюся, що вона скоро зупиниться, але наразі вона все одно їде далі», – зазначив Саакашвілі.

"Відхід" Мартиненко всього лише означає заміну "смотрящєго", спійманого на гарячому. Але мафіозна система нікуди не ділася, а навпаки такими маневрами хоче зберегти себе.–"Уход" Мартыненко всего лишь означает замену "смотрящего", пойманного с поличным. Но мафиозная система никуда не делась, а наоборот такими маневрами хочет сохранить себя.

Posted by Mikheil Saakashvili on 1 грудня 2015 р.

Нагадаємо, Саакашвілі звернувся до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з приводу афери із закупівлею газу Одеським припортовим заводом, до якої причетний Мартиненко.

Тим часом, 30 листопада народний депутат України від фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко заявив про складання депутатських повноважень у зв'язку з корупційним скандалом, який вибухнув навколо нього.

Раніше прокуратура Швейцарії підтвердила відкриття справи щодо українського нардепа Миколи Мартиненка за статтями про хабарництво і відмивання грошей.