Саакашвілі прокоментував прийнятий урядом кодекс етичної поведінки держслужбовців

1 Березня 2016, 23:50

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі порівняв стандарти етичної поведінки для держслужбовців із «законами 16 січня». має намір порушувати постанову Кабінету міністрів про стандарти етичної поведінки державних службовців. Про це він заявив на Антикорупційному форумі у Вінниці, наголосивши, що має намір порушувати згадану постанову Кабміну.

"Сьогодні Кабмін опублікував, як ви знаєте, "найважливішу постанову". Сьогодні вийшла постанова Кабміну, яка реально спрямована на одне – заборонити нам їздити на форуми і спілкуватися з вами. Називається "Кабмін вимагає від держслужбовців утриматися від публічної критики органів державної влади та їх посадових осіб". Згідно з постановою, держслужбовці повинні дотримуватися таких принципів: гідна поведінка, лояльність, політична нейтральність, чесність, служіння державі, це повинно передбачати позитивний імідж держави і утримання від прояви публічної критики державних органів і посадових осіб. Я думаю, що за такі речі в Україні вже один раз помінялася влада. Це було 2 роки тому. І ми пам'ятаємо знамениті закони в цьому ж дусі, які прискорили кінець", – сказав голова ОДА.

Він наголосив, що має намір порушувати дану постанову.

"Я відразу буду порушувати цю постанову. Я думаю, що це погана постанова, відразу буду критикувати", – підкреслив він.

Нагадаємо, Кабмін 1 березня оприлюднив правила етичної поведінки, згідно з якими держслужбовцям слід утриматися від критики влади.