«Я не бачу необхідності, що депутат повинен бути в кращому становищі, ніж проста людина. Єдине, ось коли ти депутат, ти повинен бути захищений, якщо ти критикуєш голову Верховної Ради або президента і так далі. Це повинно бути … А все інше – знаєте, є закони, і потрібно виконувати», – сказав він, відповідаючи на питання щодо скасування депутатської недоторканості.
«Ну як це так, прийти до Київради з пилами й сокирами, двері рубати і все, заходити і так далі. Що це таке? Я цього не розумію. Так, цілком можна обійтися кожному депутату без "депутатської недоторканності". Можна», – додав він.
Читайте також: Депутатська недоторканність: кінець уже близько?
Як відомо, у серпні 2012 року Конституційний Суд визнав конституційним обмеження депутатської недоторканності та збереження звання президента України, навіть якщо особа була усунута з посади глави держави в порядку імпічменту, що передбачено доопрацьованим законопроектом №3251. У квітні 2010 року КС уже розглядав законопроект №3251 і визнав конституційним можливе обмеження депутатської недоторканності та неконституційним можливе скасування недоторканності президента. У зв'язку із цим провладна більшість була змушена доопрацювати проект, вилучивши з нього норми, що стосуються президента.
У липні 2012 року Конституційний Суд, розглянувши альтернативний законопроект №10530 опозиції, визнав конституційним можливе скасування недоторканності депутатів Верховної Ради й неконституційним – скасування недоторканності президента й суддів.