Рибак впевнений, що Рада ухвалить всі євроінтеграційні закони

27 Липня 2013, 10:15

Рибак наголосив, що у  нього немає сумніву, що Україна виконає свої зобов'язання перед Радою Європи.

"І вкінці листопада буде підписано Угоду між Україною та Євросоюзом. Без європейських стандартів, без покращення життя наших людей ми не обійдемося", – підкреслив Рибак.

Спікер вказав, що українському парламенту залишилося опрацювати восени два головні питання для євроінтеграції

"Перший – це закон про прокуратуру. Він підготовлений, і ми направляємо його зараз до Венеціанської комісії. І друге питання – нам треба ще попрацювати над законодавчою базою виборів", – уточнив Рибак.

У той же час  Рибак відзначив, що  в сесійній залі парламенту на останньому пленарному тижні об'єдналися дві з половиною сотні депутатів для ухвалення законів, важливих для розвитку держави.

"Це десь від 240 до 250 осіб. Хочете, вважайте це як більшість. Хочете, вважайте так, що це депутати, які працювали, щоб закони були прийняті, щоб дати можливість працювати економіці", – заявив Рибак.

Він нагадав, що  на останньому засіданні –  4 липня Рада пропрацювала дванадцять годин — з десятої ранку до десятої вечора.

"Тоді при голосуванні всіх законів опозиція давала нулі. Вони підтримали тільки перші два закони, що стосуються євроінтеграції, а більше вони не підтримали жодного закону", – сказав Рибак.

На переконання спікера, ініційовані Кабінетом міністрів і прийняті в останні дні роботи ВР закони дуже скоро дадуть свій позитивний результат.

Нагадаємо, опозиція виступала за проведення позачергової сесії для ухвалення євроінтеграційних законопроектів. Натомість спікер ВР Володимир Рибак вважає, що сенсу у проведенні позачергової сесії Верховної Ради поки немає, оскільки законопроекти ще не готові.