«Русский стандарт» заявляє, що через 2-3 місяці може купити Nemiroff

10 Березня 2011, 09:12

«У нас залишається високий інтерес до цього активу, переговори тривають. Вчора ми отримали офіційне підтвердження від банку ING про надання даних по угоді», – заявив Таріко.

Він зазначив, що зараз три групи акціонерів Nemiroff розходяться в інтересах, проте між акціонерами та російською компанією розбіжності несуттєві. На думку Таріко, для компанії Nemiroff при сприятливому розкладі угода може бути завершена протягом двох-трьох місяців.

При цьому Таріко зазначив, що «Русский стандарт» придивляється до інших активів у даному сегменті ринку, які продаються. «Бренди ми визначили, це не один і не два бренди. Сьогодні ми можемо собі дозволити крім Nemiroff придбати й інші активи», – сказав він, відзначивши, що більшою мірою компанія орієнтована на російський ринок.

В кінці лютого компанія Nemiroff оголосила, що вирішила призупинити переговори з потенційними покупцями. Представник компанії уточнював, що причина відмови від продажу полягає в тому, що акціонери не змогли домовитися з потенційними покупцями за ціною. Такого рішення – не продавати компанію – дотримуються всі акціонери, підкреслив він.

Про продаж Nemiroff стало відомо рік тому. Основними претендентами на компанію були «Русский стандарт», польська Central European Distribution Corporation (CEDC) і британська Stock Spirits. Поляки вийшли з переговорів влітку, британці – в кінці вересня минулого року. Тоді ж «Русский стандарт» повідомив про укладення ексклюзивної угоди з Nemiroff з визначення умов угоди. Пізніше переговори продовжили до середини листопада. До недавнього часу обидві компанії від коментарів утримувалися.

Ще в кінці січня в інтерв'ю Bloomberg TV на форумі в Давосі власник «Русского стандарту» Рустам Таріко, відповідаючи на запитання щодо намірів придбати українського виробника горілки Nemiroff, заявляв таке: «Ми все ще знаходимося в стадії переговорів, там три акціонери, з одним із яких (у процесі) виникли труднощі. Але я, як і раніше, налаштований оптимістично щодо завершення операції».

У разі завершення операції Таріко готовий був заплатити за українську компанію понад 300 млн доларів.