Як пише видання, антисемітські інсинуації, теорії змови та стереотипи про єврейські банки стали помітною частиною руху «Захопи Уолл-стріт». Через це в США вже розгорається дискусія, наскільки ця ситуація є серйозною: чи це є окремими випадками, чи рух в цілому – антисемітський.
Так, один з кандидатів від республіканської партії на президентське крісло США Ньою Гінгріч заявляє про «шокуючий рівень антисемітизу», котрий постійно можна бачити на плакатах протестуючих («Гуманізм проти Ротшильдів», «Це Йом Кіпур – банки повинні спокутувати», «Google: Євреї Уолл-Стріт») та в їх коментарях ЗМІ.
Комітет з надзвичайних ситуацій в Ізраїлі демонструє ролик, де знято напади членів руху на євреїв, а також звучать заклики до президента звернути увагу на атисемітську спрямованість руху й використовується лозунг: «Ненависть не є американською якістю».
З іншого боку, американська організація з прав людини Anti-Defamation League (ADL), котра бореться з антисемітизмом, намагається заспокоїти громадськість. У прес-релізі директора організації Абрагама Фоксмана йдеться, що ніяких доказів того, що весь рух є представником антисемітських поглядів, немає. Разом з тим, йому терміново необхідно відкрито дистанціюватись від будь-яких виявів расизму та антисемітизму. Фоксман також додав, що рух не спрямований проти євреїв, а проти економічних проблем.
Офіційні речники руху вже відреагували на закиди. Зокрема, відповідальний за PR Білл Бастер повідомляє про «окремі випадки», які треба розслідувати всередині руху. Він заявляє, що в русі не вітається нетолерантність, а тому всіх винних попросять покинути табори та зібрання.
Між тим, з поширенням руху на інші світові міста посольствам стало все важче його контролювати. Так, в Тегерані демонстрантів використовують для того, щоб вони спалювали прапори Ізраїлю з закликами «смерть капіталізму».
Нагадаємо, що демонстрації на підтримку руху "Захопи Уолл-Стріт" пройшли по всьому світу, зокрема, в Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Японії, Китаї, Тайвані, Південній Кореї, Індонезії, Італії, Греції, Німеччині та Великобританії.