Розвідка виявила поблизу лінії розмежування невідведені “Гради” бойовиків

23 Жовтня 2015, 13:15

В районі Стаханова і Моспиного виявлені самохідні артилерійські установки калібром понад 100 мм і 122-мм "Гради" бойовиків. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Українська сторона проінформована ОБСЄ, в районах Стаханова і Моспиного виявлені артилерійські системи противника калібром понад 100 мм (САУ) і 122-мм РСЗВ "Град", знаходження яких в даних районах є порушенням Мінських домовленостей", – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що деякі підрозділи військ бойовиків вийшли з-під контролю російського командування.

"Російське окупаційне командування намагається взяти під контроль окремі підрозділи 2 "армійського корпусу", які виявили непокору. Зокрема, в райони дислокації підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов; командир полку П. Дрьомов відсторонений від виконання службових обов'язків) 2 "армійського корпусу", оголосили про вихід з-під контролю, для силового реагування перекинуті бойові підрозділи зі складу корпусу і спеціальна група ФСБ РФ", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, аеророзвідка полку «Дніпро-1» виявила скупчення важкого озброєєння бойовиків неподалік лінії розмежування.

Між тим, згідно з мінськими угодами, на Донбасі триває відведення техніки з обох сторін, проте бойовики порушують його умови.

Крім того, у Луганську та області розвідка помітила концентрацію танків бойовиків.