Розвідка повідомила втрати окупаційних сил під час бою в Авдіївці

8 Березня 2016, 16:23

Окупанти втратили дев’ять людей убитими та 13 пораненими під час бою за промислову зону в Авдіївці. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

«7 березня ц.р. підрозділи 11-го окремого мотострілецького полку (Макіївка), посилені підрозділами 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка), а також окремого штурмового батальйону (Донецьк), 2-го та 3-го окремих батальйонів спеціального призначення 1-го АК здійснили чергову спробу встановити контроль над промисловою зоною у південно-східній частині н.п. Авдіївка», – розповіли в ГУР МО.

«У результаті бойового зіткнення противник не досягнув суттєвих результатів, але зазнав значних втрат: загинуло дев’ять російських військовослужбовців, ще 13 отримали поранення (важкі поранення отримали лейтенант Дмитро Протопопов та сержант Максим Ісєнов)», – зазначили у тексті.

Як повідомлялося, загострення ситуації у районі Авдіївці відбулося 6 березня, коли бойовики масово застосували артилерію. За повідомленням Штабу АТО, 7 березня по Авдіївці вдарили з бронетехніки.