Розвідка повідомила, що російські ПВК вербують мешканців Донбасу для участі у війні в Сирії

5 Березня 2018, 16:37

Російські приватні військові компанії активізували агітаційні заходи з вербування населення тимчасово окупованого Донбасу для участі у бойових діях на території Сирії. Про це в понеділок, 5 березня, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

 

Як зазначається, ПВК активізували роботу наприкінці лютого – на початку березня  2018 року.

 

"Перевага надається кандидатам, які мають бойовий досвід та хоча б базову підготовку за однією з військово-облікових спеціальностей. Незважаючи на обіцянки російських вербувальників щодо "стабільного соціального пакету" та високого фінансового забезпечення, бажаючих поповнювати ряди ПВК виявилося небагато", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у розвідці додали, що бойовики відмовляються від зазначених пропозицій.

 

"Інформація про значні втрати російських найманців у Сирії у лютому ц.р. спонукала відмовлятись від пропозицій агентів ПВК у т.ч. і т.зв. "ветеранів Донбасу" та військовослужбовців російських окупаційних військ", – наголосили в повідомленні.

 

Як повідомлялося 23 лютого, у окупованих районах Донецької та Луганської областей командування бойовиків отримало наказ про формування двох батальйонів для участі в збройному конфлікті в Сирії.