Розвідка повідомила, що Росія нарощує боєздатність окупаційних військ на Донбасі

16 Березня 2018, 19:38

На окупованих територіях Донбасу командування Збройних сил РФ нарощує боєздатність підрозділів російських окупаційних військ. Про це в п'ятницю,16 березня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"На базі однієї з частин російських окупаційних військ здійснюється підготовка призваних на збори місцевих мешканців, віком від 18 до 50 років", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, призвані на ці збори особи, ймовірно, невдовзі продовжать підготовку в одному із навчальних центрів ЗС Росії на території Ростовської області.

 

"Російським окупаційним командуванням надаються обіцянки залученим на збори особам, що ті з них, які пройдуть підготовку, отримають можливість користуватися пріоритетом при призначенні на посади у підрозділах ЗС РФ", – додали в Міноборони.

 

Як повідомлялося 5 лютого, Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що Збройні сили РФ проводять відбір офіцерів для ротації в з’єднаннях і частинах так званих 1 та 2 армійських корпусів (АК) російських окупаційних військ.

 

Раніше бойовики поширили по всім бюджетним організаціям і заводам "ЛНР" негласне розпорядження, згідно з яким всім чоловікам у терміновому порядку потрібно з'явитися відзначитися у військкоматі.