Розвідка повідомила, що окупанти планують провести мобілізацію серед населення Донбасу

30 Березня 2018, 15:46

Речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк під час брифінгу заявив, що російські окупанти планують провести мобілізацію серед населення Донбасу у кінці квітня.

 

За даними Головного управління розвідки Міноборони, мобілізацію проводитимуть з метою призову до незаконних збройних формувань понад 500 осіб.

 

"Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей застосовує все більш підступні способи, щоби примусити місцеве населення проходити так звану військову службу у складі з'єднань і частин першого та другого армійських корпусів окупаційних військ", – зауважив речник Міноборони.

 

За його словами, списки кандидатів на збори  "військовими комісаріатами" уже передано до так званих місцевих правоохоронних органів.

 

"Списки кандидатів на збори так званими "військовими комісаріатами" вже передано до так званих місцевих правоохоронних органів. У зв'язку з цим почастішали випадки вилучення цими "правоохоронцями" у перспективних резервістів під будь-якими незначними приводами паспортів та військових квитків для подальшого оформлення призову на так звану військову службу", – підкреслив він.

 

Нагадаємо, 16 березня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що на окупованих територіях Донбасу командування Збройних сил РФ нарощує боєздатність підрозділів російських окупаційних військ.  За даними розвідки, призвані на ці збори особи, ймовірно, невдовзі продовжать підготовку в одному із навчальних центрів ЗС Росії на території Ростовської області.