Розвідка Міноборони назвала місця дислокації забороненого озброєння бойовиків

24 Серпня 2017, 12:17

Терористи ховають поблизу лінії зіткнення заборонені озброєння і військову техніку на базі цивільних підприємств. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«За наказом командування російських окупаційних військ продовжується приховування поблизу лінії зіткнення забороненого Мінськими домовленостями озброєння та військової техніки, з використанням інфраструктури цивільних підприємств як баз зосередження та зберігання. З метою недопущення його виявлення противник передислоковує техніку або намагається блокувати/обмежити роботу представників ОБСЄ під час проведення перевірок зазначених об’єктів», – розповіли в розвідці.

Також повідомляється, що заборонені озброєння та військова техніка перебувають на таких територіях:

  • заводу металургійного машинного будівництва (Дебальцеве) – підрозділів
  • 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ;
  • колишнього автотранспортного підприємства (Докучаєвськ) – підрозділів 5 окремої мотострілецької бригади (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ;
  • сільськогосподарського підприємства (Бойківське) – підрозділів 1 окремої мотострілецької бригади (Кальміуське) 1 АК.

Нагадаємо, раніше координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук заявляв, що представники від Росії в ОБСЄ допомагають терористам приховати місця зосередження забороненого Мінськими домовленостями озброєння і техніки поблизу лінії фронту, а також інформують бойовиків про інспекції Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.