Розвідка доповіла про втрати окупантів на Донбасі та прибуття нових підрозділів з РФ

20 Лютого 2016, 17:45

Ворог на Донбасі поніс утрати, а через зрив «мобілізації» серед місцевих прибувають нові підрозділи терористів. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

«Підтверджено втрати російських окупантів у районі н.п.Мар’їнка: дев’ять військовослужбовців ЗС РФ загинуло, вісім отримали поранення. 19 лютого ц.р. тіла загиблих громадян РФ приховано вивезено з Донецька до Росії», – йдеться у тексті.

Окрім того, через ситуацію на Донбасі зазначено «масові звільнення особового складу з’єднань та частин 1-го АК».

«19 лютого ц.р. дев’ять військовослужбовців 3-ої окремої мотострілецької бригади (Горлівка) написали рапорти на звільнення з подальшим поверненням до Росії. На теперішній час укомплектованість окремих підрозділів цього з’єднання особовим складом складає до 50%. Аналогічна ситуація спостерігається у 9 окремому мотострілецькому полку (Новоазовськ), де рапорти на звільнення з подальшим поверненням до Росії написали майже всі молодші командири артилерійських підрозділів», – зазначили у тексті.

Окрім того, у рамках активізації мобілізаційних заходів, окупаційною владою РФ у Луганську здійснюється масове вручення повісток чоловікам віком 18-45 років. «Побоюючись примусової мобілізації, переважна частина потенційних призовників намагається виїхати на територію мирної України», – додали у розвідці.

«З огляду на постійні втрати особового складу та значні ускладнення в проведенні мобілізації, з території Росії на окуповані території Донбасу щоденно прибувають військовослужбовці ЗС РФ для поповнення з’єднань та частин 1-го і 2-го АК. 19 лютого до міста Алчевськ прибула чергова команда понад 100 російських військовослужбовців рядового та сержантського складу», – наголосили у тексті.

Нагадаємо, 16 лютого до бойовиків на Донбасі прибули ешелони з гаубицями та "Градами".