Розумний годинник – важливий аксесуар для цінителів гаджетів та девайсів

24 Травня 2024, 11:27

Класичний наручний годинник продовжує використовуватись і бути актуальним, але з’явилася ще одна категорій таких аксесуарів – розумний годинник. Вони є відмінним доповненням для смартфонів, планшетів та ноутбуків, за допомогою яких можна контролювати велику кількість показань та оцінювати задані параметри.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90

Деякі пристрої націлені на спортивні тренування, щоб оцінити активність людини, регулювати тренування та контролювати розклад дня. Одного заряду може вистачати кілька днів. Вибираючи розумний годинник необхідно визначитися з поставленими завданнями, щоб не засмучуватися вибором. Ознайомитися з різним виконанням годин найзручніше на сайті deka.ua, де є поділ на категорії та фільтри для вдалого вибору.

Корпус та зовнішнє виконання

Найчастіше для виробництва використовується висококласний пластик, який легко очищається і на поверхні не залишаються сліди експлуатації. Іноді верхня та нижня частина годинника робляться з різних матеріалів. Наприклад, бувають моделі, де верхня частина виготовлена ​​з металу, а та частина, яка прилягає до шкіри – із пластику, безель робиться із кераміки.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Ремінці виготовляються з різних матеріалів, але часто застосовується силікон. Деякі виробники використовують штучну та натуральну шкіру, метал, нейлон та силікон. Усі вони мають стандартний розмір, тому будь-коли можна замінити його.

Дисплей

Форма циферблата може бути квадратною та круглою на вибір. Розмір дисплея пропонується у трьох варіантах:

  • до 40 мм (невеликі моделі, які відмінно підходять дітям або тим, у кого тонке зап’ястя);
  • від 40 до 44 мм (оптимальне рішення на середню руку);
  • від 44 мм (найчастіше круглі, ідеально підходять для чоловіків).

Деякі пристрої доповнюються різним спектром відтінків, екран має функцію блокування та багато іншого.

Функціональні особливості

Розумний годинник може мати різні функції та можливості. Якщо розглядати спортивний функціонал, то в годиннику буде крокомір, пульсомір, спортивні програми та велика кількість даних на основі поточної фізичної активності. Такі пристрої спеціально підготовлені під спортивних людей.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90

Також є можливість на сайті Deka вибрати годинник у вигляді асистента. У цьому випадку є функція перемикання плеєра, прогноз погоди та новини, керування дзвінками, пошук телефону, віддалене керування камерою та багато іншого.

Ще одна група функцій – це самостійні функції. Підключення до мобільного телефону не потрібне, а на вибір представлений будильник, дзвінки, вихід в інтернет, ігри та навігація. Чим дорожчий і потужніший гаджет, тим більший набір функцій і можливостей.

 

Позначки: