Розкрадання в оборонці. НАБУ повідомило про підозру шістьом фігурантам

30 Квітня 2020, 18:17

Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозри шістьом фігурантам справи про розкрадання у оборонній сфері. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

 

Серед притягнутих до відповідальності – колишній заступник міністра оборони та фактичні керівники ТОВ «Оптимумспецдеталь» – компанії-постачальниці запчастин підприємствам державного концерну «Укроборонпром».

 

Слідство встановило, що екс-заступник міністра оборони та директор департаменту МОУ у змові з колишнім першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (вже є підозрюваним у вчиненні цього злочину) у 2017 році організували закупівлю в межах державного оборонного замовлення вантажних автомобілів за цінами, які суттєво перевищували передбачені бюджетом.

 

Виробником та постачальником цих транспортних засобів виступила компанія, за версією слідства, афільована з посадовцем РНБО. В результаті держава незаконно переплатила цій компанії 17,44 млн грн.

 

Нагадаємо, 7 жовтня головний військовий прокурор розпочав провадження щодо можливого зловживання службовцями Міноборони під час створення та закупівлі корабля класу «корвет» для потреб Військово-Морських Сил.