Розкіш вибору: багатство моделей та комплектацій Porsche Panamera в Україні

15 Березня 2011, 17:50

Концепція 4-місного автомобіля з відмінними спортивними характеристиками не залишила байдужими шанувальників Porsche. Для тих, кому потрібен автомобіль для щоденної експлуатації та подорожей, перевезення 4 пасажирів та значної кількості багажу, проте з відмінними показниками динаміки та високим рівнем комфорту, Panamera став вдалим вибором.

Протягом одного року з дня появи на ринку було продано 22 518 автомобілів Panamera. За результатами першого року приємну статистику продажів продемонстрували всі ринки, у тому числі такі міста-космополити, як Дубаї (285), Москва (203), Мюнхен (206), Гамбург (117) та Берлін (108).  В Україні у 2010 році було реалізовано 112 автомобілів, що дозволило Panamera зайняти друге місце у своєму класі.

Непересічні властивості Panamera оцінили та визнали як експерти автомобільного ринку, так і громадськість. Так, читачі «Auto Motor und Sport» при обранні «Кращих автомобілів» поставили Panamera на перше місце в класі «люкс». Крім того, ця модель отримала почесний приз «Auto Trophy» німецького журналу «Auto Zeitung», а також «Золоте кермо» від «Bild am Sonntag»  та «Auto Bild». Серед інших міжнародних винагород – «Автомобіль року» та «Самий динамічний автомобіль року» від британського журналу «Vehicle Dynamics». В США редакція он-лайн журналу «Inside Line» присудила «Найбільш заслужену премію» також моделі Panamera. В Україні Porsche Panamera отримав почесне звання «Автомобіль року» (2010).

Серія Gran Turismo представлена шістьма моделями: Panamera та Panamera 4 (300 к.с., 6-циліндровий двигун), Panamera S та Panamera 4S (400 к.с., 8-циліндровий двигун), а також Panamera Turbo (500 к.с., 8-циліндровий двигун). Нещодавно на Женевському автосалоні була презентована Panamera S Hybrid – гібридна версія автомобіля.

Офіційні дилери Porsche в Україні пропонують шанувальникам спортивних автомобілів широкий вибір моделей та комплектацій Porsche Panamera:

Panamera S 2010 року  – 400 к.с., розгін до 100 км/год за 5,2 с, максимальна швидкість – 283 км/год. Автомобіль пофарбовано у благородний колір Yachting Blue, колір салону – бежевий. Вишуканий інтер’єр оздоблено горіховим деревом. Кліренс Panamera є одним з найбільших у своєму класі, що особливо актуально для українських дорожніх умов. За допомогою пневматичної підвіски кліренс можна збільшити до 160 мм для особливо складних дорожніх умов або ж зменшити до 118 мм для спортивної їзди. Пакет Sport Chrono Plus, встановлений на автомобіль,  здатен перетворити люксовий гран-туризмо у спортивний автомобіль – характеристики роботи АКПП, амортизаторів, двигуна та керма змінюються на більш агресивні одним натиском кнопки.

Panamera 4S 2010 року  – 400 к.с., розгін до 100 км/год за 4,8 с, максимальна швидкість – 282 км/год. В салонах дилерів Porsche пропонується автомобіль кольору Yachting Blue із шкіряним салоном Yachting Blue/Cream, оздобленим вставками з деревини чорної берези. Навігаційна система, роз’єми для підключення iPod, акустична система об’ємного звуку Bose Surround System зроблять довгі подорожі дійсно комфортними та приємними.

Panamera 4 2010 року  – 300 к.с., розгін до 100 км/год за 5,9 с, максимальна швидкість – 257 км/год. Інтер’єр та екстер’єр цього автомобіля виконано у концепції Black&White. Ексклюзивність цього автомобіля білого кольору із чорним шкіряним салоном підкреслено пакетом зовнішнього тюнінгу SportDesign, розробленим спеціально для Panamera. Ледь не єдиним кольоровим акцентом в інтер’єрі автомобіля є панель приладів білого кольору, а виразності зовнішності додають 20-дюймові чорні легкосплавні диски Panamera Sport, прикрашені кольоровим гербом Porsche. На автомобіль також встановлено пакет Sport Chrono Plus.

Panamera Turbo Powerkit 2010 року  – 540 к.с., розгін до 100 км/год за 3,9 с, максимальна швидкість – 305 км/год. Інтер’єр та екстер’єр цього автомобіля виконано у концепції Totally Black – навіть найдрібніші деталі екстер’єру пофарбовано у чорний колір. Найпотужніший в Україні  Panamera Turbo укомплектовано пакетами збільшеннями потужності Powerkit та зовнішнього тюнінгу SportDesign. 20-дюймові легкосплавні диски Panamera Sport пофарбовано у чорний колір та прикрашено кольоровим гербом Porsche – вони приховують найбільш ефективні композитно-керамічні гальма (PCCB). Система регулювання ходової частини Porsche Dynamic Chassis Control  (PDCC) дозволить власнику автомобіля штурмувати повороти на нетипових для автомобілів цього класу швидкостях. Спортивна вихлопна система є ще одним свідченням того, що автомобіль має спортивний характер.

Детальну інформацію про інші наявні в Україні моделі та комплектації Porsche Panamera можна отримати в салонах офіційних дилерів Porsche. Також ви можете замовити автомобіль, обравши з-поміж 230 опцій саме ті, що будуть вам до вподоби. Мінімальна вартість Porsche Panamera становить 75 130 євро.

 

Детально про Porsche Panamera –  porsche.ua/ua/models/panamera