Російських поліцейських заставлять схуднути

29 Червня 2011, 22:06

Як повідомляє ЛІГАбізнесінформ, про це, за словами голови комітету Державної думи Російської Федерації з безпеки Володимира Васильєва, заявив на селекторній нараді Міністр внутрішніх справ Російської федерації Рашид Нургалієв.

«Сьогодні на селекторній нараді міністр сказав, що товсті і пузаті не пройдуть», -зазначив Васильєв.

Як повідомляє портал партії «Єдина Росія», за його словами, не пройде атестацію близько 15-20% керівного складу російського МВС.

Наразі указами президента від займаних посад звільнені 125 керівників органів внутрішніх справ: 10 – за особистим рапортом, 44 – по досягненню пенсії, 53 – за скороченням штату, 18 за рішенням комісії при президенті, повідомив Васильєв.

«В цілому створено 457 атестаційних комісій. Проведено 481 засідання. Розглянуто 29,763 тис. співробітників», – зазначив він, додавши, що такі показники дають підставу вважати, що атестація буде завершена у встановлені терміни.

Разом з тим Васильєв навів додаткову статистику, згідно якої за 5 місяців цього року працівники органів внутрішніх справ здійснили на 24% більше правопорушень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У тому числі – 2 тис. злочинів, 915 з них загальнокримінальної спрямованості та 1,138 тис. – посадових.

Позначки: