Російський телеканал розповів, як протестувальники у Києві б’ють міліціонерів і захоплюють держустанови

2 Грудня 2013, 03:55

"Заворушення в центрі Києва. Бажаючі стати європейцями б'ють міліціонерів, захоплюють держустанови і оголошують загальний страйк. Єврокомісари з трибун Майдану закликають до непокори владі, що відмовилася підписати Угоду з Євросоюзом", – зазначають тележурналісти каналу.

"Влада переконує присутніх поводитися в рамках закону, але бажаючі терміново стати європейцями почути ці заклики не готові, як і пояснення, чому Київ не підписав кабальний для України договір з Європою", – йдеться в сюжеті.

"Подібне тут було і напередодні, коли в ніч на суботу у відповідь на прохання міліції розійтися у бійців спецпідрозділу полетіло каміння, пляшки і палаючі дровеняки. У відповідь на це бійці застосували силу. У результаті – кілька десятків постраждалих, а потім гучні заяви опозиції із закликами про дострокові вибори президента і парламенту", – наголошується в сюжеті.

Крім того в сюжеті дано невтішну оцінку діям європейських чиновників, які підтримали мітингувальників, назвавши це "грубим втручанням у внутрішні справи сусідньої країни".

Нагадаємо, 1 грудня учасники акції громадянського протесту в центрі Києва захопили будівлю Київської міської державної адміністрації, а також будівлю Федерації профспілок.

На вулиці  Банковій відбулись зіткнення між міліціонерами та молодиками спортивної статури, які разом з бульдозером прорвали кордон міліції біля Адміністрації президента.  

Правоохоронці встановили, що до неправомірних дій біля Адміністрації президента причетні понад 300 членів організації " Братство".

Опозиція закликала не піддаватись на провокації і повернутись на Майдан, наголошуючи, що акція носить виключно мирний характер.