Російський суд продовжив арешт журналіста Сущенка

25 Вересня 2017, 13:09

У понеділок, 26 вересня, Московський міський суд  на два місяці продовжив строк тримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка . Про це в Twitter написав адвокат Марк Фейгін.  

Так, журналіст перебуватиме під арештом до 30 листопада.

«Роману Сущенко продовжений термін утримання під вартою на два місяці, до 30.11.2017 року. Захист буде оскаржувати рішення», – написав правозахисник.

 

 

Раніше Комісія з питань безпеки та співробітництва в Європі (Гельсінська комісія США) внесла українського журналіста Романа Сущенка до списку політв'язнів, утримуваних в Росії.

27 червня Лефортовський районний суд Москви продовжив термін утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка ще на три місяці – до 30 вересня

Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ.

Раніше, 26 квітня, Лефортовський суд Москви продовжив до 30 червня арешт Сущенку, обвинуваченому в шпигунстві. 16 червня йому призначили психіатричну експертизу.