Російський прокурор попросив шість років колонії кримському журналісту Мемедемінову

27 Вересня 2019, 12:54

На засіданні Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону у п'ятницю, 27 вересня, російський прокурор Алєксєй Айдінов попросив призначити шість років колонії загального режиму для громадянського журналіста, блогера Нарімана Мемедемінова, якого звинувачують у публічних закликах до тероризму. Про це повідомляє Крим.Реалії.

 

Наступне засідання, на якому в рамках дебатів сторін виступить сам Мемедемінов, призначене на 30 вересня.

 

Як повідомлялося, 26 вересня Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону допитав громадянського журналіста, блогера Нарімана Мемедемінова.

 

Нагадаємо, 22 березня 2018 року в будинку кримськотатарського активіста та журналіста Нарімана Мемедімінова російські силовики провели обшук, а потім відвезли на допит в управління ФСБ Росії в Сімферополі. 

 

23 березня підконтрольний Москві Київський районний суд Сімферополя заарештував Мемедімінова до 16 травня 2018 року. 22 травня "суд" продовжив на два місці арешт журналісту, до 15 серпня.

 

Своєю чергою, прокуратура Криму розпочала кримінальне провадження через незаконний арешт кримськотатарського активіста та блогера Нарімана Мемедімінова.

 

На попередньому засіданні "суду" в лютому 2019 року слідчий і прокурор аргументували вимогу про продовження арешту активісту тим, що Мемедемінов може "сховатися на території України".