Російський омбудсман скасувала зустріч з Денісовою, на якій мали обговорюватись питання українських політв’язнів

14 Січня 2019, 14:06

Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова у понеділок, 14 січня, скасувала зустріч з українським омбудсменом Людмилою Денісовою, під час якої мали обговорюватися питання стосовно українських політв'язнів в РФ. Про це Денісова повідомила у Facebook.

 

"Омбудсман РФ повідомила мені в смс-повідомленні, що вона вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження та повернеться пізно ввечері. А завтра Тетяна Москалькова відлітає в Узбекистан. Тобто усі наші попередні домовленості щодо конфіденційного обговорення важливих для нас питань не мають для Уповноваженого РФ ніякої ваги", – зазначила Уповноважений з прав людини.

 

 

 

Як повідомляли, команда захисту військовополонених українських моряків, захоплених Росією в районі Керченської протоки,  виступає за відкриті судові засідання з допуском на них ЗМІ та всіх зацікавлених осіб. 

 

Водночас, російське слідство просить Лефортовський суд Москви закрити від слухачів та ЗМІ судове засідання щодо продовження строку арешту українським морякам.