Російський літак приземлився під Києвом

14 Червня 2016, 14:16

Літак Ан-148 авіакомпанії "Росія" з реєстраційним номером RSD84 здійснив приземлення в аеропорту "Гостомель", що під Києвом. Про це свідчать дані спостереження на порталі Flightradar.

За інформацією ЗМІ, 25 травня саме цей борт забрав із України засуджених спецпризначенців ГРУ РФ Алєксандра Алєксандрова та Євгєнія Єрофєєва. Натомість Росія повернула в Україну звільнену Надію Савченко. Тоді літак також здійснив приземлення в Гостомелі.

За повідомленням видання "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерела в аеропорту "Бориспіль", звідти близько 12:00 у напрямку РФ вилетів борт Ан-26 Міноборони України.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що сьогодні Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко повернуться в Україну. Зокрема, мати Афанасьєва повідомила, що їй «сказали приїхати до Києва». 

Геннадій Афанасьєв засуджений в Росії до 7 років у колонії суворого режиму. Він є фігурантом кримінальної справи стосовно українського режисера Олега Сенцова, засудженого в Росії на 20 років позбавлення волі за звинуваченням в створенні терористичної організації в Криму.

Колишнього директора українського заводу "Знамя" Юрія Солошенка  міський суд Москви визнав  винним у шпигунстві на користь України. 73-річного Солошенка засудили до покарання у вигляді шести років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Пізніше в Солошенка виявили рак.