Російсько-окупаційні війська примусово вилучають у громадян нерухомість – розвідка

2 Березня 2020, 14:23

Російсько-окупаційні війська примусово вилучають у громадян нерухомість, аргументуючи це «потребами мобілізації». Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони з посиланням на Головне управління розвідки у понеділок, 2 березня.

 

«Зокрема, у Донецьку з аргументацією «для потреб мобілізації» у громадян примусово вилучають об’єкти нерухомого майна для розміщення «підрозділів силових структур», – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, російські найманці, які в лютому прибули для ротації підрозділів з’єднань і частин 1 АК, самовільно зайняли тимчасово незаселені будинки місцевих, псують їхнє приватне майно. Є непоодинокі випадки обстрілів особистого автотранспорту. Російські окупаційні адміністрації при цьому не вживають жодних заходів для припинення злочинних дій.

 

Нагадаємо, 1 березня збройні формування РФ 11 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Унаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув – сержант Сергій Руських. П’ять військовослужбовців отримали поранення, двоє – бойове ураження. 

 

2 березня російські окупанти обстріляли будинки мирних жителів Красногорівки, унаслідок чого постраждала жінка. Також вороги обстріляли Оріхове та Мар’їнку.