Російські винищувачі перехопили бомбардувальники США над Балтійським і Чорним морями

18 Червня 2019, 12:53

Російські Су-27 двічі перехопили над Чорним і Балтійським морями американські стратегічні бомбардувальники B-52, коли ті здійснювали трансатлантичний переліт з повітряної бази у Північній Дакоті до Європи. Про це повідомляє The Aviationist.

 

Три літаки "HODOR″ перетнули Атлантичний океан двома рейсами. Два з них (HODOR 51-52) досягли Великої Британії першими, тоді як третій HODOR 53 прилетів на півгодини пізніше.

 

 

Російські літаки двічі наближалися до американських бомбардувальників B-52H над Балтійським та Чорним морями.

 

Літаки HODOR-51-52 попрямували у напрямку Румунії до Чорного моря, HODOR 53 полетів у напрямку Балтійського моря, проте куди саме невідомо. Адже відслідкувати онлайн можна було лише перші два літаки.

 

HODOR-53 перехопили у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем перед тим, як американський бомбардувальник повернувся на свою базу в континентальній частині США.

 

Те саме сталося і з HODOR 51-52 над Чорним морем – їх перехопили російські винищувачі, підняті з бази в окупованому Криму.

 

 

Зауважимо, що російські літаки не вперше перехоплюють американські. Однак саме B-52, які виконують операції над Балтійським і Чорним морями, перехоплюються російськими винищувачами рідко. 

 

Нагадаємо, 20 травня травня американські винищувачі перехопили шість літаків Військово-повітряних сил Росії в міжнародному повітряному просторі на захід від штату Аляска і супроводжували їх.