Російські вантажівки для Придністров’я пройшли через територію України

3 Грудня 2014, 13:10

Частина з 60 вантажівок з російською гуманітарною допомогою для Придністров’я пройшла через територію України та оформлена на українській митниці. Про це журналістам Тиждень.ua розповіла представник прес-служби організації «Евразийская интеграция», яка відповідає за доставку вантажу, Софія Чєрєпанова

«Детально про маршрут я вам не можу розказати, але низка вантажів (з числа 60 вантажівок – Ред.) дійсно пройшла через територію України і таким чином проходила через українську митницю», – зазначила вона.

За словами Чєрєпановой, вантажі в Україні оформили стандартно, а російська сторона не інформувала інші органи влади України про відправлення.

«Всі вантажі уже пройшли і ми можемо тільки подякувати українській митниці за оперативність роботи… Вантажі йдуть у стандартному режимі, я не знаю чи потрібно в Україні повідомляти вищі органи влади про вантажі», – зауважила вона.

За її словами, також багато вантажів оформлюються у Молдові і там також ніяких проблем не виникає, «всі йдуть нам на зустріч».

Тиждень.ua намагається отримати коментар від Держфіскалслужби та Держприкордонслужби щодо процедури оформлення та огляду вказаних вантажівок з РФ.

Нагадаємо, Росія направила гуманітарний конвой до Придністров’я у складі 60 вантажівок, 11 з яких вже перебивають на території «ПМР». У МЗС та держприкордонслужбі наразі не мають інформації про вказану допомогу від РФ.