Російські тюремники показали фото Сенцова під час медичного огляду в лікарні

29 Вересня 2018, 14:12

В Управлінні федеральної служби виконання покарань РФ по Ямало-Ненецькому автономному округу опублікували фотографію засудженого українського режисера Олега Сенцова під час обстеження 28 вересня.

 

"28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений до Лабитнангської міської лікарні, де йому виконані додаткові дослідження і отримані консультації лікарів-спеціалістів", – йдеться на сайті УФСВП.

Олег Сенцов у лікарні в РФ / фото УФСВП по Ямало-Ненецькому автономному округу

"З огляду на результати проведеного обстеження, Олегу Сенцову проведено корекцію лікування", – додали там, не наводячи деталей такої корекції.

 

Нагадаємо, в п'ятницю, 28 вересня, у Росії незаконно засудженого українського режисера було вивезено з колонії до міської лікарні м. Лабитнагі для планового обстеження.

 

"У зв'язку з плановим обстеженням 28.09.2018 засудженого Олега Сенцова було вивезено до міської лікарні м. Лабитнагі, де йому провели додаткові дослідження і було отримано консультації лікарів-спеціалістів", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, за результатами обстеження Сенцову провели корекцію лікування.

 

Як повідомлялося, 27 вересня Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову парламенту про заяву Верховної Ради до Нобелівського комітету щодо висунення кандидатури незаконно засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру.

 

Нагадаємо, суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування.