Російські світські дами пересвариллися через Курченка

VIP-хроніки
22 Листопада 2013, 17:54

“Юноє дарованіє” “Сім'ї” здатне позбавити спокою не тільки українських журналістів, а й внести розбрат в гламурні ряди російського бомонду. Мало того, золотому хлопчику під силу навіть завоювати серце вже доволі досвідченої столичної панни Тіни Канділакі, що вже мабуть зуби з'їла на таких  кавлерах.

 

 

Невгамовна світська левиця Ксенія Собчак оприлюднила з цього приводу цікаву інформацію. Вона твердить, що її давній ідейний недруг Тіна Канделакі завела роман із українським бізнесменом Сергієм Курченко. Про це Собчак написала в статті для видання "Сноб".

 

 

"Пригадую Тінину мрію – "Хочу мати свій літак "- і думаю: "Ну і чудово, треба порадіти за людину, а не зубоскалити – бюджету, що був відпиляний у "Аерофлоту", і трішки від інстаграма Кадирова, вистачає на фрахт приватного літака", – почала Ксенія. – "Але ось яка халепа вийшла. Виявляється, фрахт приватних рейсів для Тінатін Гівіївни через складну схему здійснюється завжди однією і тією ж людиною – українським олігархом Сергієм Курченком."

 

 

Собчак переконує, що свої стосунки 38-річна Тінатін і 28-річний Сергій ретельно приховують.

"Зустрічаються вони завжди у страшенній таємниці: літають до Європи різними літаками, зустрічаються в Москві в приватних кабінетах ресторану "Турандот". Сергій Курченко дарує Гівіївні антикварні предмети меблів, з чого вона (зі слів спільної подруги) журиться: годинник "Breguet" від Кадирова їй все-таки більш зрозумілий як подарунок", – каже Собчак.

 

 

Наскільки одкровення Собчак відповідають дійсності – можна лише здогадуватись, але цілком імовірно, що вони можуть виявитись правдивими, бо відповідь від розлюченої Канделакі на откровення Собчак не забарились.

 

 

Тіна – у відповідь – опублікувала на своїй сторінці в Facebook список екс -коханців Собчак. При цьому не полінувалася оформити все у вигляді колажу.

 

 

"Я розумію , що ваш головний метод в " журналістиці"- це" . Наброс г ** на на вентилятор "В силу того, що у ваших чергових звинуваченнях немає жодного пруфлінка, я б хотіла відповісти по суті. Не вам, жінці, яка майстерно зруйнувала кілька шлюбів, звинувачувати мене у зв'язках з чоловіками, тим більше одруженими. Згадаймо послужний список Ксенії Анатоліївни…", – написала Канделакі.

 

 

В її список, зокрема, увійшли: В'ячеслав Лейбман (через нього почався розлад Ксенії з балериною Волочковою), Умар Джабраїлов, Олександр Шустерович, Ваге Енгибарян, Діма Савицький, Олег Маліс, Євген Папунаішвілі, Сергій Капков, а захоплення революцією вилилося в відносини з Іллею Яшиним.

 

 

Нагадаємо, Ксенія Собак близько року вже одружена з російським актором Максимом Віторганом.

 

 

Читайте також Росію знову скропили “крокодилячі” сльози Путіна

 

За матеріалами  like.lb.ua , bilshe.com