Російські підрозділи майже повністю виведені з території Херсонщини – прикордонники

9 Грудня 2014, 17:01

На даний час практично завершено виведення підрозділів російських військ із території Херсонської області. Про це завив голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко, інформує прес-служба Держприкордонслужби.

Згідно з повідомленням, Назаренко перебував із робочою поїздкою на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим. Він перевірив службу прикордонних підрозділів та організацію їх діяльності відповідно до завдань, визначених президентом України, в тому числі й на окремих напрямках, зокрема на Арабатській стрілці.

Назаренко зазначив, що Державна прикордонна служба проводить комплекс заходів із забезпечення захисту територіальної цілісності України та її громадян. Одним з яких є вихід українських прикордонників на адміністративну межу між Херсонською областю та Автономною Республікою Крим.

Окремо Голова Держприкордонслужби наголосив про те, що на даний час практично завершено виведення підрозділів російських військ з території Херсонської області. До цього залишалися три проблемні ділянки, на яких тимчасово перебували російські військові. Серед них частини півостровів Ад (Чаплинський район) та Чонгар (Генічеський район), а також частина Арабатської стрілки.

Згідно з повідомленням прес-служби, сьогодні в усіх цих трьох точках підрозділи російських військ відходять за адмінмежу Херсонської області і Держприкордонслужба відновлює контроль за даними ділянками, що межують з АР Крим.