Російські окупанти затримали двох журналістів “Кримської солідарності”

3 Листопада 2020, 16:04

В окупованому Криму біля будівлі так званого Кримського гарнізонного військового суду російські силовики затримали і відвезли в поліцію двох цивільних журналістів, які відстежують перебіг судового процесу над фігурантами "червоногвардійської справи". Про це у вівторок, 3 листопада, повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

 

 

"Біля будівлі Кримського гарнізонного військового суду співробітники поліції затримали та відвезли до відділу поліції №3 "Центральний" Управління МВС Росії по місту Сімферополю Темерьянова Вілена Фаридовича – кореспондента "Кримської солідарності" та кореспондента Грані.ру, Зіядинова Абляміта Сулеймановича – кореспондента "Кримської солідарності" та кореспондента Грані.ру", – йдеться в повідомленні.

 

Раніше, біля будівлі "гарнізонного військового суду", звідки проводився відеоконференцзв'язок з Південним окружним військовим судом Ростова-на-Дону, силовики затримали і відвезли активіста Ерфана Бекірова.

До теперішнього часу інформації про звільнення затриманих силовиками кримських татар немає.

 

Як повідомлялося, у вівторок, 3 листопада, Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив трьох фігурантів красногвардійської "справи Хізб ут-Тахрір" – Рустема Емірусеїнова, Арсена Абхаїрова та Ескендера Абдулганієва.