Російські офіцери, які воюють на Донбасі, відреагували на оприлюднення їхніх імен

13 Березня 2016, 13:13

Російські військовослужбовці, що беруть участь у бойових діях на Донбасі, почали реагувати на факти оприлюднення їхніх імен українською розвідкою. Про це повідомили в прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«У зв’язку з оприлюдненням в українських та російських ЗМІ реальних прізвищ кадрових генералів та офіцерів ЗС РФ, що беруть безпосередню участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях Сходу України, а також інформації про наміри України притягнути їх до відповідальності за скоєння військових злочинів, 12 березня командири двох батальйонів 11 омсп (Макіївка) подали рапорти на дострокове розірвання контрактів та проінформували про наміри повернутись до Росії», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що ідентифіковано одного з комбатів – майора ЗС РФ Владіміра Терешкова.

«У рапортах російських офіцерів зазначено, що на їх рішення вплинули також значні втрати особового складу в бойових зіткненнях під Авдіївкою», – наголосили в розвідці.

Читайте також: У Донецьку почали розслідування «зливу» імен військових РФ, які очолюють окупаційні сили в Україні – ГУР МО

Нагадаємо, раніше розвідка оприлюднила низку імен російських військових. З-поміж них – командувач 1-го АК генерал-майор ЗС РФ Асапов Валерій Григорович, його «заместитель по работе с личным составом» полковник ЗС РФ Чирков Євген Володимирович, командир 2-ї окремої мотострілецької бригади (Луганськ, Україна) 2-го АК полковник ЗС РФ Рузинський Андрій Юрійович та командир 9-го особливого мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ, Україна) 1-го АК полковник ЗС РФ Бондарєв Дмитро Євгенович», – зазначили у розвідці. Також розвідка встановила також ім’я командира «3 отдельной мотострелковой бригады» у Горлівці.