Російські бомбардувальники, які літають поблизу кордонів НАТО, оснащені зарядами з атомними компонентами — ЗМІ

22 Квітня 2015, 17:51

Російські ядерні бомбардувальники Ту-22 М, за стандартами НАТО відомі як “Backfire”, під час рейдів над Північним та Балтійським морями несуть на борту ракети та крилаті ракети із ядерними компонентами. Про це повідомило видання RP Online.

У публікації зазначають, що на це вказують знімки російських бомбардувальників під час польотів поблизу кордонів країн НАТО.

У посольстві Росії в Берліні відповіли, що ЗС РФ використовують винищувачі “оснащені відповідним обладнанням та озброєнням”.

В свою чергу у НАТО не коментували озброєння російських ядерних бомбардувальників, однак підтвердили, що Росія модернізує свої ядерні потужності і збільшує кількість військово-повітряних навчань вправи над морем “від Англії до Португалії”.

“Москва навіть оголосила про плани перемістити ракети малої дальності “Іскандер” до Калінінградської області”, – зазначив прес-секретар Альянсу в Брюсселі.

Як відомо, винищувачі НАТО постійно піднімаються в небо, щоб перехопити російські літаки над Балтійським морем.

Міністр оборони Латвії Раймонд Вейоніс зазначив, що протягом минулого року російські військові літаки піднімалися дляперехоплення більше 200 разів, що в чотири рази більше, ніж у звичайні роки.