Російські артилеристи готують бойовиків до удару по Дебальцевому – ІО

27 Січня 2015, 09:16

Військовослужбовці зі складу двох артилерійських бригад Центрального військового округу РФ готуються до удару по Дебальцевому у складі артилерійської групи бойовиків. Про це повідомили на сайті групи "Інформаційний опір" 

«Протягом останньої доби в зоні конфлікту на Донбасі найбільш складна ситуація склалася на Дебальцевському напрямку. Після спроб штурму позицій українських військ в районі Санжарівки і Троїцького російсько-терористичні війська проводять доукомплектування своїх передових підрозділів особовим складом та бойовою технікою. Крім того, противник продовжує нарощувати ударні тактичні групи на флангових позиціях Дебальцевського плацдарму, а також північніше Авдіївки і в південно-західних передмістях Горлівки», – йдеться у тексті.

За інформацією ІО, на поблизу Дебальцевого сконцентровано великі сили артилерії бойовиків.

«На напрямку «головного удару» по лівому флангу Дебальцевського плацдарму розгорнута зведена артилерійська група терористів, укомплектована російськими військовослужбовцями зі складу двох артилерійських бригад Центрального військового округу РФ (26 одиниць САУ і артилерії на буксирі, 12 установок РСЗВ)», – зазначено в тексті.

«Через Стаханов і Брянку зафіксовано перекидання противником до рубежу Ганнівка- Вергулівка поповнення (до 200 російських найманців, до 15 одиниць бронетехніки, включно шість танків). У районі Попасної противник продовжує завдавати вогневі удари по передових позиціях українських військ, забезпечуючи можливість подальших активних дій для формувань бойовиків. Українська артилерія активно веде контрбатарейну боротьбу», – додали у повідомленні.

Також бойовики поновили артобстріли в Донецьку.

«Протягом останньої доби поновилися масовані артилерійські обстріли з боку противника в Петровському районі Донецька, а також в районі Станиці Луганської. У вказаних районах противник зосередив значну кількість артилерії (в Петровському районі Донецька – п’ять вогневих батарей ствольної і реактивної артилерії, в районі Станиці Луганської – дві артилерійських групи, які досить активно взаємодіють під єдиним управлінням). На південь від Донецька на ділянці Степне-Оленівка після бою з активним застосуванням артилерії формування російсько-терористичних військ залишили свої позиції і відійшли на північний схід від Оленівки. Відхід формувань противника здійснювався під прикриттям безладної артилерійської стрілянини з району Докучаєвська», – зауважили в ІО.

Окрім того, велику кількість бойовиків і техніки спостерігають у районі Горлівки.

«У Горлівській «кишці» навпроти Вуглегірська і Світлодарська противник продовжує зосереджувати ударну тактичну групу, намагаючись підготувати «зустрічний удар» по тилах плацдарму. У складі групи на даний момент – до 22 танків і 34 ББМ, зведених в три тактичних підрозділи, загальна кількість живої сили противника в даному районі (включаючи Єнакієве) досягає 2 тис. осіб», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російсько-терористичні війська продовжують активні наступальні дії.