Російське МЗС викликало посла Нідерландів через доповідь щодо Боїнга

1 Жовтня 2016, 10:27

Міністерство закордонних справ РФ для обговорення розслідування катастрофи Боїнга рейсу МН17викликало посла Нідерландів в Москві Рене Джонс-Боса. Про це повідомила представник МЗС РФ Марії Захарової, передає прес-служба російського зовнішньополітичного відомства.

"Для додаткового роз'яснення причин неприйняття в Росії методів роботи спільної слідчої групи, які ведуть розслідування у невірному напрямку, 3 жовтня в МЗС Росії буде викликана Посол Нідерландів в Москві. Голові нідерландської дипмісії будуть представлені аргументи щодо неприйнятності ігнорування важливої об'єктивної інформації, що надається російською стороною", – сказано в повідомленні.

У російському відомстві також звернули увагу на "тотальне неприйняття" нідерландською стороною "будь-якої, навіть докладно аргументованої критики", оприлюднених проміжних підсумків кримінального розслідування у справі про катастрофу малайзійського Боїнга.

Нагадаємо, раніше повідомлялось МЗС Нідерландів викликало російського посла для роз'яснень у зв'язку критичними заявами щодо розслідування авіакатастрофи «Боїнга» Малайзійських авіаліній рейсу MH17.