Російське командування виводить з Донецька десантників для попередження дезертирства – розвідка

20 Серпня 2016, 13:33

Розвідка Міністерства оборони заявляє про загибель 24 і поранення 37 бойовиків під час АТО 18-19 серпня. Про це на брифінгу повідомив спікер Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник

Значних втрат зазнали підрозділи повітряно-десантних військ Збройних сил Росії, зокрема 331-а гвардійський парашутно-десантний полк (Кострома, Росія).

Також множинних втрат зазнала батальйонно-тактична група російських військовослужбовців, що перебуває в Донецьку.

«Російське командування негайно виводить звідти своїх десантників для попередження випадків дезертирства й ризику виявлення їх військової присутності на території України», – сказав він.

Мотузяник зазначив, що недавно була проведена ротація 331-ого парашутно-десантного полку російських військ, що залучався до диверсійно-розвідувальних і штурмових дій.

Спікер також підкреслив, що тіла вбитих російських військовослужбовців перестали доставляти в морг лікарні ім. Калініна в Донецьку. Тепер їх завантажують в обладнані рефрижератори, які приховано вивозять тіла до Ростова-на-Дону. 

Нагадаємо, за добу Україна втратила одного військового, четверо отримали поранення. Кількість обстрілів бойовиків зменшилася на всіх напрямках у зоні АТО.