Російська сторона відмовилася делегувати своїх експертів до групи пошуку зниклих безвісти на Донбасі

24 Травня 2017, 18:45

Представники Російської Федерації відмовилися делегувати своїх експертів до групи з пошуку зниклих безвісти в окремих районах Донецької і Луганської областей. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко в Facebook у середу, 24 травня.

За її словами, під час засідання гуманітарноі підгрупи у Мінську звучало питання щодо залучення Міжнародного комітету Червоного Хреста до процесу пошуку зниклих безвісти і створення відповідного механізму.

Геращенко зазначила, що представники РФ і підконтрольні ім ОРДЛО категорично відмовилися делегувати російських експертів в цю групи, мовляв " на Донбассе нас нет".

"Зброю, техніку , найманців РФ щедро надсилає на окуповані територіі, а от експертів в групу по пошуку зниклих безвісти- ні. Ось така відповідь російськоі влади своєму суспільству, мамам і дружинам загиблих в донецьких степах заблукавшим солдатам, зниклим безвісти росіянам – найманцям, яких і не збирається шукати", –  додала перший віце-спікер Верховної Ради.

Нагадаємо, в СБУ назвали кількість українських громадян, які є заручниками у бойовиків та ув'язненими у Росії.