Російська Рада з прав людини просить Путіна зупинити інформаційну війну проти України

14 Жовтня 2014, 16:28

Глава президентської Ради з прав людини РФ Міхаїл Федотов звернувся до президента Владіміра Путіна з пропозицією відмовитися від інформаційної війни проти України і перейти до політики "інформаційного взаєморозуміння". Про це Федотов сказав під час засідання Ради, в якому брав участь Путін.

"Тільки перейшовши від інформаційної війни до інформаційного взаєморозуміння, ми зможемо поступово відновити братні, дружні стосунки між народами Росії і України", – сказав Федотов. На його думку "взаємна ворожнеча – це катастрофа для обох країн, це безглуздість".

Федотов також запропонував президенту скористатися високим рейтингом влади в суспільстві для "демілітаризації свідомості", і проведення не військової, а "громадянської мобілізації, націленої на вирішення реальних проблем мирного в нашій країні часу".

"Давайте частіше показувати по телебаченню фільми за творами Гоголя, створювати передачі про творчість Тараса Шевченка, запрошувати українських артистів, письменників, художників, учених. Нас всіх стільки пов'язує з Україною, з цим прекрасним народом. Це треба культивувати, захищати. А мерзотники є, на жаль, в кожному народі ", – додав глава РПЛ.

У свою чергу Путін заявив, що вважає відчуження російського та українського народу трагедією.

"Неможливо дивитися без сліз на те, що там відбувається. І, по-друге, на найголовнішу трагедію, яка розгортається перед нашими очима, – на відчуження українського і російського народів", – сказав Путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що члени президентської ради з прав людини на щорічній зустрічі з президентом РФ 14 жовтня розкажуть про ситуацію з дотриманням прав людини в зоні конфлікту на сході України.

 

98