Російська правозахисниця: В аеропорту Донецька втратили понад 300 військових РФ

7 Грудня 2014, 14:36

Російські військовослужбовці в районі донецького аеропорту втратили вбитими 198 осіб, пораненими  – 116. Про це на сторінці спільноти "Груз 200" в Facebook повідомила російська правозахисниця Єлєна Васильєва, посилаючись на звіт Міноборони РФ за 30 листопада.

"Район донецького аеропорту. Бойові дії припинені. Частини відведено із зони прямого боєконтакту", – зазначила вона.

Згідно зі звітом Міноборони РФ, загальні втрати станом на 6:00 мск частин, задіяних у боєзіткненнях: частин 16-ї бригади спеціального призначення ГРУ Генштабу РФ, частин 200-ї бригади особливого призначення ЮВО (Ростов), мотострілецького батальйону і танкової роти 4-й окремої гвардійської Кантемировской танкової бригади, батальйону 22-ї окремої бригади ГРУ Генштабу  РФ, штурмової роти 106-ї гвардійської дивізії ВДВ – двохсотих –  299, трьохсотих – 190 (з них 96 – важко). ТМН – 171.

Як відомо, проти російських правозахисників, які відкрито заявляють про перебування російських військових у зоні АТО, чиниться тиск.

Так російській правозахисниці Людмілі Богатєнковій, яка займається розслідуванням загибелі російських військовослужбовців «на навчаннях в Ростовській області», призначили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.