Російська авіація відпрацювала в небі Білорусі завдання ударів по об’єктах України – розвідка

28 Жовтня 2016, 16:14

Російська авіація відпрацьовувала в повітряному просторі Білорусі завдання авіаударів по об'єктах України. Про це під час брифінгу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"Керівництво РФ не відмовляється від своїх агресивних планів стосовно України і продовжує підготовку до можливих широкомасштабних наступальних дій проти нашої держави. 26 жовтня, використовуючи зобов’язання Республіки Білорусь у рамках союзницької держави, російськими бойовими літаками в повітряному просторі Білорусі відпрацьовано питання умовного завдання масованих авіаційних ударів по стратегічних об’єктах на території України", – зазначив він.

За словами Скібіцького, вздовж державного кордону Білорусі силами і засобами військової розвідки було відмічено літак дальнього радіаційного наведення і наведення А-50у, який здійснював контроль простору у північно-західній частині України та наведення винищувальної авіації, бомбардувальник Ту-160 та два дальні бомбардувальники Ту-22мЗ повітряно-космічних сил Росії, які виконували польоти вздовж державного кордону України та умовно здійснювали пуски ракет, два фронтові бомбардувальники Су-34, що відпрацьовували завдання ракетно-бомбових ударів.

Нагадаємо, за даними ГУР, на окупованих територіях Луганської та Донецької областей перебувають 35 тисяч бойовиків і 6 тисяч кадрових російських військових.