Росія завершує формування ударних з’єднань для вторгнення в Україну з трьох напрямків – Муженко

6 Березня 2019, 10:53

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з військовими частинами спецпризначення становитимуть основу сил для вторгнення. Про це у середу, 6 березня, Муженко повідомив на зустрічі з акредитованими в Україні представниками військово-дипломатичного корпусу.

 

«У сучасних геополітичних реаліях ми прогнозуємо військові загрози по трьох з чотирьох географічних напрямків: півночі, сходу та півдня», – сказав він.

 

За словами Муженка, Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з частинами спецпризначення, за задумом кремлівських стратегів, складуть основу сил вторгнення.

 

«Висока мобільність, адаптивність та автономність наших військ у поєднанні з фактором «рідної землі» є нашою стратегічною перевагою над військами окупантів», – наголосив начальник Генштабу ЗСУ. 

 

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія зруйнувала все, з чого складалася система нерозповсюдження та контролю за озброєнням, розробляючи і випробовуючи балістичну ракету РС-26 "Рубіж" та удосконаливши ракетний комплекс "Іскандер-М", військові навчання з яким були зафіксовані на окупованому Донбасі та у Криму.