Росія завадила більшості членів Меджлісу виїхати на Всесвітній конгрес кримських татар до Туреччини

1 Серпня 2015, 10:47

Росія не випустила за кордон більшість членів Меджлісу кримськотатарського народу для участі у Всесвітньому конгресі кримських татар, який відбувається в Анкарі 1 та 2 серпня. Про це повідомили на сторінці меджлісу в мережі Facebook.

«Сьогодні, 31 липня, члени Меджлісу Енвер Куртієв, Зейнур Якубов і Динара Сейтгазіева мали намір виїхати за кордон для участі в роботі II Всесвітнього Конгресу кримських татар. Однак по дорозі подзвонив слідчий і повідомив про те, що на 1 серпня Енверу Куртієву необхідно з'явитися на допит до Слідчого комітету РФ по Республіці Крим, внаслідок чого членам Меджлісу довелося повернутися назад», – йдеться у повідомленні.

У Меджлісі наголосили, що через протидію правоохоронних органів більшість членів Меджлісу кримськотатарського народу позбавлені можливості брати участь у II Всесвітньому конгресі кримських татар.

Нагадаємо, першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу, заступнику голови Меджлісу Ільмі Умерову, голові Центральної виборчої комісії Курултаю кримськотатарського народу Заїру Смедляєву, а також голові Сімферопольського регіонального меджлісу Леммару Юнусову також видали повістки на допит на 1 серпня 2015 року.