Росія запропонувала Україні створити атомний холдинг

27 Квітня 2010, 09:02
Прем`єр-міністр Росії Володимир Путін напередодні пізно ввечері зустрівся в Києві з українським колегою Миколою Азаровим і Президентом України Віктором Януковичем.

Росія зробила Україні пропозицію про створення об`єднаного атомного холдингу з можливістю роботи українських підприємств на російському ринку, а також спільної роботи в третіх країнах, заявив Володимир Путін на зустрічі з Віктором Януковичем.

Водночас Росія зараз не розглядає питання щодо модернізації української газотранспортної системи, хоча і не виключає цього.

Володимир Путін підкреслив, що питання будівництва газогону «Південний потік» для Росії актуальне, з огляду на політичні ризики, що, як він вважає, існують в Україні.

«Ви самі бачите, що відбувається в Україні у зв’язку з цим – внутрішньополітична метушня навколо цих домовленостей, деякі представники опозиції вже заявили, що якщо вони прийдуть до влади, то миттєво зруйнують ці домовленості, тому нам затягувати з крупними інфраструктурними проектами, які підвищують енергетичну безпеку в Європі, не варто», – заявив прем’єр-міністр Росії Володимир Путін