Росія запланувала понад 20 навчань поблизу кордонів України у 2015 році.

1 Грудня 2014, 12:25

Війська Південного військового округу (ПВО) РФ планують у 2015 році провести понад 20 командно-штабних, спільних бригадних і льотних тактичних навчань, а також виконати завдання під час близько 10 спільних міжнародних навчань. Про це повідомили з посиланням на прес-службу округу.

"Війська Південного військового округу розпочали виконання завдань навчально-бойової підготовки у новому навчальному році… У 2014 році під час проведення планових заходів бойової підготовки у з'єднаннях і військових частинах Південного військового округу особливої уваги надали підвищенню інтенсивності практичних занять, навчань і професійній підготовці командирів усіх ступенів", – йдеться у повідомленні.

Під час проведення навчань цього року було задіяли понад 30 полігонів. Так, на полігоні Прудбой у Волгоградській області військовослужбовці ПВО провели спільне міжнародне російсько-індійське навчання "Індра-2014".

У ракетних військах та артилерії (РВ та А) округу проведено більш як 370 тактичних навчань різного масштабу, близько 150 тренувань з управління ракетними ударами і вогнем артилерії, виконано близько 5 тисяч бойових стрільб. Порівняно з попереднім роком інтенсивність бойової підготовки у з'єднання і частинах РВ і А збільшилася на 20%.

Від початку року сили Чорноморського флоту і Каспійської флотилії виконали близько 300 бойових вправ, у тому числі понад 20 ракетних пусків, близько 230 артилерійських стрільб, більше 40 бомбометань і торпедних стрільб, протралити близько тисячі квадратних миль під час протимінних дій. Кораблями і судами пройдено понад 255 тис. морських миль.

Нагадаємо, Росія під виглядом навчань на кордонах України перекидає на Донбас війська.

Читайте також: За три місяці РФ встигла організувати військові навчання на кордонах ЄС, Японії та України