Росія заборонила в’їзд 13 громадянам США

19 Липня 2014, 17:59

"Коли мова йде про візові заборони, реакція зазвичай буває дзеркальною. Всім відомо, що після оприлюднення американцями горезвісного "списку Магнітського" ми склали свій "список Гуантанамо", до якого включені ті громадяни США, колишні та діючі посадові особи, які винні в порушеннях прав людини, переслідуваних наших співвітчизників, насильстві над усиновленими дітьми з Росії", – розповів Лукашевіч.

"Цього разу ми вчинили так само – симетрично закрили в'їзд 12 американцям. Після того, як без будь-яких пояснень або попереджень по лінії правоохоронних органів у Вашингтоні оголосили про внесення до "чорного списку" депутата Державної Думи Російської Федерації Делімханова, ми розповсюдили заборону на поїздки до Росії на члена Палати представників Конгресу США Джона Морана. Він неодноразово звинувачувався у фінансових махінаціях, але завжди уникав відповідальності", – додав представник російського МЗС.

Серед інших осіб, яким обмежили в'їзд до Росії – суддя Гледіс Кеслер, генерал-лейтенант Рікардо Санчес, контр-адмірал Річард Батлер та колишні військовослужбовці.

Як відомо, США запровадили санкції проти депутата російської Держдуми Арама Делімханова 3 липня.

Також нагадаємо, що 17 липня президент Росії Владімір Путін повідомив, що хоче розібратися з американськими санкціями "спокійно та без суєти".