Росія видала Україні екс-начальника київської ДАІ

7 Квітня 2017, 17:48

Російська сторона екстрадувала в Україну колишнього начальника київської ДАІ Миколу Макаренка, який перебував у міжнародному розшуку за корупційну діяльність і був затриманий в московському аеропорту "Домодєдово" у вересні минулого року. Про це написав у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

"Так напередодні Дня ДАІ (14 квітня) відбулася екстрадиція колишнього начальника Управління ДАІ ГУМВС України в місті Києві Макаренка, який розшукувався українськими правоохоронними органами за системні хабарництво", – повідомив генпрокурор.

Макаренко перебував у розшуку за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого ст.368 ч.3 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Як повідомлялося, колишнього начальника ДАІ Києва Миколу Макаренка, який перебував у міжнародному розшуку, затримали у вересні 2016 року в московському аеропорту "Домодєдово". За інформацією ЗМІ, він переховувався в Ялті, а потім приїхав у Москву і збирався кудись летіти.