Росія видала Україні чиновника-злочинця

25 Серпня 2015, 14:07

Російська Федерація видала українським правоохоронцям зловмисника, який тривалий час розшукувався за скоєння розтрати на суму більше 300 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Запорізької області.

«Російська Федерація видала Україні колишнього посадовця одного з комунальних підприємств Запорізької області, підозрюваного в розтраті майна на суму понад 325 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура інформує, що кримінальне провадження за фактом вчинення службового підроблення та розтрати ввіреного майна, скоєних у складі організованої злочинної групи, було розпочато ще у 2013 році. Підозрюваний довго переховувався від правосуддя і навіть виїхав за кордон. Його оголосили у міждержавний розшук і минулого року затримали на території Республіки Комі в Росії.

В липні минулого року прокуратура Запорізької області підтримала клопотання слідчого про видачу (екстрадицію) підозрюваного та через Генеральну прокуратуру України направила відповідний запит до російської прокуратури.

У серпні цього року російська сторона задовольнила клопотання. Наразі підозрюваного вже передали запорізьким правоохоронцям.

Зазначається, що стосовно посадовця продовжується досудове розслідування, вживаються заходи для забезпечення відшкодування збитків, завданих державному бюджету.

Нагадаємо, в липні Швейцарія видала Україні шахрая, який поцупив понад €3,7 млн.