Росія ввела санкції проти низки українських міністрів, олігархів та політиків

1 Листопада 2018, 11:03

Росія ввела санкції проти України, а саме щодо: 322 фізичних та 68 юридичних осіб. Відповідну постанову від 1 листопада підписав прем'єр-міністр  РФ Дмітрій Мєдвєдєв.

 

Як зазначається, економічні обмеження проти України передбачають: блокування (замороження) безготівкових коштів, замороження електронних цінних паперів та власності на території Росії; заборону на переведення коштів за межі Росії.

 

Зокрема, під санкції потрапили голови силових відомств, а саме – міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, глава Національної поліції Сергій Князєв та його заступник В’ячеслав Аброськін, а також перші заступники міністра оборони.

 

Водночас Москва запровадила санкції проти низки народних депутатів, міністрів, голови Конституційного суду, керівництва Адміністрації президента та кілька кандидатів у президенти – лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка та позафракційного Юрія Дерев’янки.

 

Також обмеження стосуються сина українського президента Олексій Порошенко.

 

У санкційний список потрапили керівник добровольчого руху ОУН Микола Коханівський та командувач Добровольчого українського корпусу Андрій Стемпіцький.

 

Згідно з документом, під російські санкції потрапили також Віктор Пінчук, Костянтин Жеваго, Геннадій Боголюбов та Костянтин Григоришин.

 

Наголошується, що з усього керівництва держави санкції не торкнулися лише Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, хоча голова Верховної Ради Андрій Парубій – у списку.

 

Список фізичних та юридичних осіб, проти яких РФ запровадила санкції: 

 

 

Нагадаємо, 22 жовтня президент Росії Владімір Путін підписав указ про заходи у відповідь на антиросійські санкції України.