Росія встановила військові блокпости до Сімферополя – голова Херсонщини

8 Серпня 2016, 14:46

Росія в анексованому Криму розпочинає сьогодні військові навчання «Кавказ 2016» і встановила блокпости до Сімферополя. Про це під час прес-конференції заявив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

«Щодо нинішньої ситуації на адмінкордоні України та Криму скажу, що так само проводить такі самі навчання і РФ на нашій території в Криму. І зараз там починає, з сьогоднішнього дня, навчання «Кавказ 2016». Відповідно, це наплив військової техніки. У них йде відпрацювання блокпостів, аж до Сімферополя вони понавиставляли», – сказав Гордєєв.

Він нагадав про проведення відповідних військових навчань українських військ на цій території, в тому числі «Південний вітер» за участю авіації, зенітних, артилерійських, мотострілкових військ.

Голова Херсонської ОДА запевнив, що безпека і обороноздатність очолюваної ним області, яка межує з тимчасово окупованим Росією Кримом, знаходяться на високому рівні.

Також він закликав українські ЗМІ не повторювати сюжети російських медіа, які перекручують ситуацію на адмінкордоні і подають інформацію так, як це вигідно Росії.

Нагадаємо, що 7 серпня російська окупаційна влада із невстановлених причин призупиняла здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з Кримом на всіх напрямках. Згодом пропуск відновили.

Проте близько півночі 8 серпня окупаційна "влада" Криму знову припинила пропуск на півострів.

Кримчани повідомляли про велику кількість військової техніки, яка прибула з РФ в Керч через поромну переправу і пройшла вглиб півострова.