Росія вкотре перекинула на Донбас артилерію, танки та десантників – Тимчук

6 Листопада 2014, 09:24

В зоні проведення антитерористичної операції зафіксували прибуття російської артилерії, бронетехніки та тактичних груп повітряно-десантних військ. Про це 6 листопада повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Зафіксували прибуття до Київського району м.Донецька артилерійської групи російсько-терористичних військ. У складі артгрупи до 12 одиниць 122-мм гаубиць Д-30 і 152-мм гаубиць «Мста-Б». Гарматні розрахунки укомплектовані російськими фахівцями. На марші до місця призначення артгрупу прикривав підрозділ місцевих бойовиків», – йдеться у повідомленні.

За даними «Інформаціфйного опору», в район н.п.Щастя прибула змішана батальйонна тактична група (БТГ) російської армії. У складі групи – до 50 одиниць бронетехніки, включно з танками (посилена танкова рота у складі БТГ).

Крім того, військові зафіксували перекидання на північ Луганської області невеликих тактичних груп російських десантників чисельністю до роти.

Як відомо, поблизу населеного пункту Піски на Донеччині сили антитерористичної операції знищили диверсійно-розвідувальну групу  бойовиків.