Росія відреагувала на вбивство в Україні адвоката Грабовського

25 Березня 2016, 13:47

Департамент інформації і друку МЗС Росії оприлюднив коментар стосовно звістки про загибель адвоката затриманого ГРУшника Алєксандра Алєксанрова – Юрія Грабовського.

«Київська влада, незважаючи на всі попередження, так і не змогла або ж не захотіла забезпечити безпеку Юрія Грабовського», – йдеться в документі.

«Розраховуємо, що українська влада вживе необхідні заходи для розшуку та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до цього злочину», – відзначили в МЗС РФ.

Зазначимо, у військовій прокуратурі розповіли подробиці викрадення і вбивства Грабовського.

Зранку 25 березня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова повідомила про убивство Грабовського.

Як повідомлялося, поліція заявила про зникнення Грабовського в Одесі 5 березня.

Раніше, 3 березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація про можливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Також нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. На засіданні суду адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язатися Грабовським. 21 березня у Алєксандрова з’явився новий адвокат Валентин Рибін.